wtorek, 17 maja 2011

Powrót do krainy żywych

***
Ho, ho kope lat ;)
Sporo mnie tu nie było. Codziennie zbierałam się do napisania posta, ale zawsze  było jakie 'ale'. Najpierw leczyłam anginę, którą pożegnała mnie Hiszpania. Później majówka - wiadomo :) A na koniec (długi, bo prawie 2-tygodniowy koniec) zmasowany atak powracającej anginy. Już kiedyś pisałam, że mój blog zmienia się w bloga 'A dziś choruję na... ' ;)
W każdym razie ... Jak poznać, że wracam do zdrowia? Bardzo łatwo. Kiedy zaczynam malować i majstrować :) Miałam pokazać Wam w tym poście wszystko co mi się przez czas absencji nazbierało. Zmieniłam zdanie. Dziś pokażę Wam projekt, nad którym pracowałam już dawno, ale z racji jego charakteru mogę ujawnić dopiero teraz :)
 Chodzi tu o zaproszenie ślubne dla pewnej zaprzyjaźnionej pary. Zadanie miałam niełatwe. Jak połączyć zamiłowanie pana młodego do rowerów i panny młodej do motylków? O_o
Ale udało się :) I to jak: )

Okładeczka

Logo całego przedsięwzięcia i cytat :)
Środek

Para młoda postawiła na zdecydowany kolor, do którego na początku nie mogłam się przekonać. Teraz już nie widzę innego koloru, który by tu pasował :)
Dla tej pary przygotowuję też Księgę Gości w formie... pudełka ;)Zdjęcia niedługo.
A oto inne zaproszenia jakie proponowałam Madzi i Michałowi:

tu panna młoda nie ujawniła jeszcze zamiłowania motylkowego

wersja minimalistyczna

środek wersji minimalistycznej, który bardzo mnie się podoba ;)
I  mój faworyt. Kocham. Kocham :)
A na koniec mały teaser hiszpański :)pozdro i do niebawem
:)
PS. Zwolnienie ma kilka dobrych stron. Między innymi odkrywanie talentów kulinarnych :) Lasagne ze szpinakiem i zdrowotne ciasteczka z ziarenkami wyszły tak, że aż się zdziwiłam. Od degustatorów dostałam przykazanie dłuższego siedzenia na zwolnieniu :)
***

3 komentarze:

 1. Zaproszenia cudne :) Udały Ci się :D

  Hiszpania marzenie... może kiedyś ;)

  buziole :*

  i zdrowiej!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hiszpania jest cudna! Chcęęęę tam wyruszyć!! a zaproszenia pierwsza klasa. Wczoraj już się zastanawiałam, gdzie ty jesteś.

  OdpowiedzUsuń
 3. rewelacyjne zaproszenia! :)

  OdpowiedzUsuń